bram.gar.rolow

Funkcjonalne: Montaż bram rolowanych dzięki swej zwartej budowie – pionowe prowadzenie brak prowadnic podsufitowych jest możliwy niemal w każdego rodzaju pomieszczeniu. Bramy montowane są bezpośrednio za otworem, co nie zabiera miejsca zarówno przed wjazdem, jak i w pomieszczeniu.

Bezpieczne: Standardowo wyposażona jest w hamulec bezpieczeństwa, co stanowi zabezpieczenie przed samoczynnym rozwinięciem się pancerza, Awaryjnie jest możliwe otwarcie lub zamknięcie bramy za pomocą korby.

 

roletowe gar

Automatyczne: Brama podnoszona i opuszczana jest za pomocą trójfazowego siłownika elektrycznego w komplecie z kasetą sterującą „góra – stop – dół”, który dostępny jest w zestawie z bramą i gwarantuje jej bezpieczną i wieloletnią eksploatację.

Profil, z którego zbudowany jest pancerz bramy zapewnia stabilność i odporność na działania mechaniczne. Powłoka profilu charakteryzuje się bardzo dobrą trwałością zabarwienia i zwiększoną wytrzymałością na ścieranie, a także zabezpiecza przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Konstrukcja odporna na korozję: Konstrukcja bramy zbudowana jest w całości z elementów zabezpieczonych przed korozją. Poszycie i prowadnice wykonane są z aluminium powlekanego wysokiej jakości lakierami, konsole jezdne są cynkowane, a wał nawojowy-stalowy, malowany.