Kurtyny pasowe – prosty montaż i oszczędność miejsca

Minimalne straty energii w przypadku dużych otworów. Kurtyny pasowe nadają się szczególnie do niedrogiego i szczelnego zamykania dużych otworów w różnego rodzaju halach. Odporne na uszkodzenia paski z PCV otwierają się tylko na szerokość pojazdu lub ładunku. Dzięki temu również w przypadku intensywnego ruchu stary ciepła są ograniczone do minimum co pozwala oszczędzać energię. Ponadto przeźroczystość kurtyny wyrównuje bilans świetlny w hali i pozwala oszczędzić na kosztach oświetlenia.

2F

Kurtyny pasowe wyróżniają się wysokim wskaźnikiem izolacji akustycznej. Kurtyny paskowe dzięki swej uniwersalności i różnorodności wymiarów to doskonały system podziału pomieszczeń. Poza tym kurtyny pozwalają osiągnąć wyjątkowo wysokie wskaźniki izolacji akustycznej. Przy precyzyjnym montażu gwarantują izolacje akustyczną do 15dB/A. Ręczne lub elektryczne systemy przesuwu umożliwiają wygodny przejazd przez kurtynę.

KP2 KP1

 

 

 

 

 

Funkcjonalne, niezawodne i proste w montażu. Funkcjonalny system napędowy oraz montaż napędu na gotowej kurtynie nie sprawia żadnych problemów. Układ napędu elektrycznego montowany jest po prostu na szynie kurtyny obsługiwanej dotąd ręcznie. Części napędu są dobrane w taki sposób, iż może on zostać zainstalowany niezależnie od już zamontowanego systemu przesuwu. Trwale elastyczne elementy dodatkowo tłumią dźwięki.

Manualne otwieranie bramy za pomocą linki, ręczne zamykanie za pomocą korby awaryjnej.

2F2m 2F4m 2F1m 2F3m