bram.gar.rolow

Montaż bramy rolowanej oszczędza miejsce w garażu i na podjeździe. Płaszcz bramy roluje się pionowo do góry do skrzynki, zostawiając wolną przestrzeń pod sufitem.

Płaszcz bramy rolowanej zbudowana jest z profili aluminiowych wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową. Profile powlekane są lakierami o wysokiej odporności na ścieranie. Kurtyna rolowana jest na stalowy ocynkowany lub malowany wał nawojowy.  Prowadnice pionowe są aluminiowe malowane proszkowo.

Ten typ bram wyposażony jest standardowo w silnik z wewnętrznym wyłącznikiem klawiszowym oraz zewnętrznym na kluczyk. W przypadku braku zasilania, uruchomienie możliwe jest dzięki korbie do awaryjnego ręcznego otwierania.

Zwiększone bezpieczeństwo zapewnia dodatkowe wyposażenie w system fotokomórek reagujących na ruch, w momencie pojawienia się przeszkody płaszcz bramy zatrzymuje się a następnie samoczynnie cofa. Wyposażenie bramy w hamulec bezpieczeństwa zapobiega przed niekontrolowanym opadnięciem kurtyny.

Bramę można wyposażyć w zestaw zdalnego sterowania z fotokomórkami oraz profilami z przeszkleniami lub otworami wentylacyjnymi, zapewniającymi dopływ światła i świeżego powietrza do pomieszczenia garażowego.

Bramy rolowane o wymiarach typowych dostępne są w kolorach jednolitych oraz w okleinach drewnopodobnych.

roletowe gar