Technika przeładunku

Oferujemy kompletne systemy logistyczne w tym:

Rampy przeładunkowe

Rampy przeładunkowe ze składaną lub wysuwaną klapą są podstawowym systemem do szybkiego załadunku i wyładunku. Służą one do połączenia rampy z platformą przejazdu, wyrównując różnice poziomów między nimi.
Konstrukcja z platformą odporną na odkształcenia poprzeczne, umożliwia wyrównanie wysokości nawet w przypadku nierówno rozłożonego obciążenia w samochodzie ciężarowym. Układ hydrauliczny wyposażony w 2 siłowniki hydrauliczne i jeden siłownik klapy spełnia swoje zadania w każdej sytuacji, jest łatwy w obsłudze i przede wszystkim bezpieczny. Rampy przeładunkowe są wyposażone w automatyczne zawory bezpieczeństwa wbudowane w siłownikach hydraulicznych, które natychmiast blokują rampę w sytuacjach, gdy samochód ciężarowy za wcześnie odjedzie od obciążonej platformy.


Uszczelnienia bram


Uszczelnienia bram zabezpieczają towary przed wpływem warunków atmosferycznych, pozwalają zaoszczędzić na kosztach energii, a także zapobiegają powstawaniu przeciągów, dbając tym samym o zdrowie personelu. Projektowane w oparciu o różne wymagania wyróżniamy uszczelnienia fartuchowe, klapowe, poduszkowe, pneumatyczne. Dzięki połączeniu z rampami przeładunkowymi nie trzeba montować zadaszeń ani konstrukcji przybudowywanych do rampy.

Doki-Śluzy przeładunkowe


Zewnętrzna śluza przeładunkowa jest zadaszoną obudową, która wraz z zewnętrzną rampą przeładunkową, segmentową bramą przemysłową i rękawem uszczelniającym tworzy kompletny system przeładunkowy instalowany na zewnątrz budynku. Dzięki zastosowaniu śluz przeładunkowych zyskuje się cenną powierzchnię magazynową zapewniając jednocześnie izolację termiczną obiektu.