BRAMY SEGMENTOWE

Bramy te mają duży wachlarz kolorów,  są uniwersalne i świetnie komponują się niemal z każdym stylem budynków. Bramy segmentowe mają dużą odporność na warunki atmosferyczne. Świetnie spisują się w polskim klimacie, są odporne na mrozy, dzięki specjalnie opracowanym uszczelkom zmniejszającym utratę ciepła. System otwierania i zamykania oparty jest na sprężynach skrętnych, brama charakteryzuje się cichą pracą.

W naszej ofercie znajdują się również bramy wykonane z profili aluminiowych, które mogą być wypełnione szybą akrylową (w różnych kolorach). Ten typ bram stosowany jest w miejscach, gdzie oczekiwane jest duże naświetlenie pomieszczenia, np. salony samochodowe, wystawowe czy pomieszczenia serwisowe.

BRAMY ROLETOWE

Bramy roletowe są uniwersalne, doskonale sprawdzają się do rozwiązań specjalnych (niestandardowych wymiarów otworów). Ten rodzaj bram otwiera się pionowo, co pozwala na oszczędność miejsca zarówno w środku garażu jak i na zewnątrz garażu.

BRAMY UCHYLNE

W naszej ofercie znajdują się bramy niskobudżetowe. To proste rozwiązanie ma bogatą ofertę umożliwiającą indywidualne zaprojektowanie bramy.

DRZWI BOCZNE

Drzwi boczne pozwalają na bezpośredni dostęp do garażu bez potrzeby otwierania bramy. W bramach przemysłowych stosujemy rozwiązanie tzw. drzwi serwisowych, które są wbudowane w płaszcz bramy.